English (United States)

Home > Żaluzje fasadowe>Żaluzja C50

Żaluzja C50

Żaluzja C50

Żaluzja C50, w odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań na rynku, posiada pióra o zwiększonej sztywności, co pozwala na stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

 

Parametry techniczne

Š- płaskie pióra w kształcie litery C, Š

- minimalna wysokość pakietu, Š

- prowadnice linkowe, Š

- szeroka gama kolorystyczna, Š

- napęd ręczny (korba) lub elektryczny, Š

- maksymalne wymiary (wewnątrz): szer. 3m, wys. 3m, Š

- maksymalne wymiary (zewnątrz): szer. 2.5m, wys. 2.5m, Š

- zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

 

Napęd i Automatyka

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania wiodących europejskich producentów w tym: pełna automatyka pogodowa, system śledzenia słońca, silniki ciche, silniki z dwustronną komunikacją i sterowanie radiowe.

 

Kaseta

Żaluzja osłonięta blachą aluminiową giętą o grubości 1,2mm lub 2,0mm. W zależności od konfiguracji może być dostosowana pod wszelkie rozwiązania elewacyjne.

 

Elementy tekstylne

Taśma podnosząca i drabinka na której spoczywa żaluzja, wykonane są z włókna poliestrowego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i przecieranie. Tekstylia są utrwalane termicznie, odporne na działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych

 

Lamele C50

Wykonane są z profilowanego aluminium z domieszką magnezu o grubości 0,21mm i szerokości 49mm, dzięki czemu posiadają zwiększoną odporność na odkształcenia. Stosowane tylko do wewnątrz. Kąt pochyłu lameli wynosi 75 stopni

 

Prowadnica

Linka ze stali nierdzewnej o grubości 2,5mm z przezroczystym oplotem wykonanym z tworzywa zapewniającym lepszą pracę systemu. Estetyczne wykończenie prowadzenia linki elementami ze stali nierdzewnej.

There are no products in this category.