English (United States)

Home > Rolety Zewnętrzne>Podtynkowe

Podtynkowe

Podtynkowe

Rolety systemu podtynkowego przeznaczone są do zastosowanie przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety w systemie SP i SP-E wkomponują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dostosowane kolorystycznie do barwy okien.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktu.

Nowoczesna konstrukcja skrzynki SP i SP-E pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolet bez zakłócania prywatności domowników.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

Grid List

(0)