English (United States)

Home > Refleksole>Refleksol 120

Refleksol 120

Refleksol 120

Refleksol 120 to system przeznaczony do montażu podtynkowego, wnękowego oraz montażu fasadowego. Kaseta o przekroju kwadratowym wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, zakończona pokrywami bocznymi z odlewów ciśnieniowych, które nadają jej estetyczny wygląd. Stosując prowadnice GC30F lub GC30 FD system staje się samonośnym, co ułatwia montaż i jednocześnie umożliwia tworzenie dowolnej ilości
modułów.
    W przypadku montażu podtynkowego stosuje się kasetę o przekroju kwadratowym, wykonaną z blachy aluminiowej o grubości  1,2 mm lub 2,0 mm, zakończoną pokrywami bocznymi z odlewów ciśnieniowych. Ścianka frontowa kasety dodatkowo wyposażona jest w wypust, umożliwiający wykonanie zewnętrznej wyprawy tynkarskiej. 
W zależności od potrzeb i miejsca montażu istnieje także możliwość zastosowania tradycyjnych prowadnic listwowych lub estetycznej linki stalowej.

W systemie zastosowano nowa belkę dolną FG120.

Parametry techniczne

 - wymiary kasety szer. 126 mm x wys. 126 mm, 
 - wymiary maksymalne: szer. 4,5 m, wys. 4,0 m, dla wersji samonośnej: szer. 3,5 m, wys. 4,0 m,
 - konstrukcja w dowolnym kolorze z palety RAL,
 - szeroka gama tkanin,
 - napęd elektryczny.

 

 

Kaseta

Kaseta zaprojektowana z myślą o montażu, ściennym, fasadowym oraz pod zabudowę. Estetyczne pokrywy boczne kasety wykonane są z odlewów ciśnieniowych. Możliwość montażu modułowego z zastosowaniem prowadnicy GC30FD.

W przypadku montażu podtynkowego stosuje się kasetę o przekroju kwadratowym wykonaną z blachy aluminiowej o grubości 1,2mm lub 2,0mm. Ścianka frontowa kasety dodatkowo wyposażona jest w wypust, umożliwiający wykonanie zewnętrznej warstwy tynkarskiej. W montażu podtynkowym nie ma możliwości zastosowania rozwiązania samonośnego.

Kaseta o przekroju kwadratowym wykonana jest z ekstrudowanego aluminium.

 

Napęd i Automatyka

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania wiodących europejskich producentów, w tym: pełna automatyka pogodowa, system śledzenia słońca, silniki ciche, silniki z dwustronną komunikacją i sterowanie radiowe.

 

Tkanina

Dzięki połączeniu PCV i poliestru tkaniny są łatwe do utrzymania czystości, odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV.

 

Prowadnica

W zależności od potrzeb i specyfiki miejsca montażu zastosować można estetyczną linkę ze stali nierdzewnej lub prowadnicę GC30F i GC30FD

 

Belka dolna

Grid List

(0)