English (United States)

Home > Żaluzje fasadowe>Żaluzja C50 Slim

Żaluzja C50 Slim

Żaluzja C50 Slim

Żaluzja C50 Slim posiada pióra z domieszką  magnezu, dzięki czemu charakteryzuje się zwiększoną elastycznością i trwałością. Innowacją systemu jest odwrócenie szyny głównej, które pozwoliło zwiększyć walory estetyczne i użytkowe. 
Żaluzja C50 Silm została zaprojektowana z myślą do zastosowania wewnątrz budynków mieszkalnych i biurowych. 

Parametry techniczne

- płaskie pióra w kształcie litery C, 

- minimalna wysokość pakietu, 

- prowadnice linkowe, szeroka gama kolorystyczna, 

- napęd ręczny lub elektryczny, 

- maksymalne wymiary: szer. 3m, wys. 3m,  

- zastosowanie wewnętrzne.

Napęd i Automatyka

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania wiodących europejskich producentów w tym: pełna automatyka pogodowa, system śledzenia słońca, silniki ciche, silniki z dwustronną komunikacją i sterowanie radiowe.

 

Konstrukcja

Żaluzja osłonięta blachą aluminiową giętą o grubości 1,2mm lub 2,0mm. W zależności od konfiguracji może być dostosowana pod wszelkie rozwiązania elewacyjne.

 

Elementy tekstylne

Taśma podnosząca i drabinka na której spoczywa żaluzja, wykonane są z włókna poliestrowego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i przecieranie. Tekstylia są utrwalane termicznie, odporne na działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych

 

Lamele C50

Wykonane są z profilowanego aluminium z domieszką magnezu o grubości 0,21mm i szerokości 49mm, dzięki czemu posiadają zwiększoną odporność na odkształcenia. Stosowane tylko do wewnątrz. Kąt pochyłu lameli wynosi 75 stopni

 

Prowadnica

Linka ze stali nierdzewnej o grubości 2,5mm z przezroczystym oplotem wykonanym z tworzywa zapewniającym lepszą pracę systemu. Estetyczne wykończenie prowadzenia linki elementami ze stali nierdzewnej.

Grid List

(0)