English (United States)

Home > Markizy>Markiza Tarasowa PALLADIO

Markiza Tarasowa PALLADIO

Markiza Tarasowa PALLADIO

Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej w markizach tkanina jest równomiernie napinana. Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, brązowy, grafitowy lub srebrny z wykończeniem grafitowym.

 

 

KASETA

      tak

RURA NAWOJOWA

      średnica 70mm

MONTAŻ

      ściana, sufit, krokiew dachowa
 WYSIĘG       1.6m, 2.1m, 2.6m, 3.1m, 3.6m
WYSIĘG MAKSYMALNY       3.6m
SZEROKOŚĆ MAKSYMALNA       7.0m
SZEROKOŚĆ MINIMALNA       wysięg + 0.5m
RAMIONA       rozkładane, aluminiowe, ze sprężynami i łańcuchem płytkowym Flyera, poziomowanie ramion złożonych
RAMIONA KRZYŻOWE       tak
KĄT POCHYŁU        5° ~ 50°
DASZEK W OPCJI        brak
 KOLOR KONSTRUKCJI       lakier proszkowy: biały, beż, brąz, srebrny+grafit, grafit
POSZYCIE        ponad 100 wzorów
NAPĘD RĘCZNY        korba: 1.5m; 1.8m; 2.2m
NAPĘD AUTOMATYCZNY        silnik, silnik ze zwijaniem ręcznym, nadajnik zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-słoneczna, zalecamy silnik z elektronicznymi krańcówkami
FALBANA       wysokość standardowa 21cm (±0,5cm),
      kształt wg wzornika, 
      maksymalna wysokość 40cm (falbana typ "C" i "D")
      maksymalna wysokość 100cm (falbana typ "E")

Poszycie

Wszystkie materiały akrylowe zostały zaimpregnowane środkiem ochronnym TEFLON lub SCOTCHGARD. Stwarza to doskonałą barierę ochronną i wzmacnia właściwości hydrofobowe tkaniny, a ponadto zapobiega przywieraniu zabrudzeń do materiału. Należy pamiętać, że czynniki takie jak kwaśny deszcz, zanieczyszczenia pochodzenia zwierzęcego oraz czyszczenie materiałów za pomocą środków ścierających mogą zniszczyć ochronne pokrycie.

 

Kolory konstrukcji

W procesie lakierowania proszkowego wykorzystywane są farby renomowanej szwajcarskiej firmy IGP. Dzięki zastosowaniu technologii proszków IGP-DURAclean powierzchnie lakiernicze są odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu.

Korby i przekładnie są dostępne w kolorach:

Automatyka

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania wiodących europejskich producentów, w tym: pełna automatyka wiatrowa i słoneczna, silniki sterowane przewodowo lub radiowo oraz przekładnie mechaniczne.

Konstrukcja

Kwadratowa belka konstrukcyjna umożliwia swobodny wybór miejsca montażu uchwytów. Wykorzystanie aluminiowego daszka pozwala zabezpieczyć tkaninę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Falbana

Oferujemy falbany w trzech kształtach wycięć. Wysokość falbany standardowej wynosi 21cm. Falbany są estetycznie wykończone tasiemką. Przy tkaninie typu PLAIN dostępna jest wyłącznie falbana E. 

No customer comments for the moment.

Write your review

Markiza Tarasowa PALLADIO

Markiza Tarasowa PALLADIO

Markiza Tarasowa PALLADIO

Write your review