English (United States)

Home > Żaluzje fasadowe>Żaluzja Fasadowa C50 Slim

Żaluzja Fasadowa C50 Slim

Żaluzja Fasadowa C50 Slim

Żaluzja C50 Slim posiada pióra z domieszką  magnezu, dzięki czemu charakteryzuje się zwiększoną elastycznością i trwałością. Innowacją systemu jest odwrócenie szyny głównej, które pozwoliło zwiększyć walory estetyczne i użytkowe. 
Żaluzja C50 Silm została zaprojektowana z myślą do zastosowania wewnątrz budynków mieszkalnych i biurowych. 

Parametry techniczne

- płaskie pióra w kształcie litery C, 

- minimalna wysokość pakietu, 

- prowadnice linkowe, szeroka gama kolorystyczna, 

- napęd ręczny lub elektryczny, 

- maksymalne wymiary: szer. 3m, wys. 3m,  

- zastosowanie wewnętrzne.

Napęd i Automatyka

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania wiodących europejskich producentów w tym: pełna automatyka pogodowa, system śledzenia słońca, silniki ciche, silniki z dwustronną komunikacją i sterowanie radiowe.

 

Konstrukcja

Żaluzja osłonięta blachą aluminiową giętą o grubości 1,2mm lub 2,0mm. W zależności od konfiguracji może być dostosowana pod wszelkie rozwiązania elewacyjne.

 

Elementy tekstylne

Taśma podnosząca i drabinka na której spoczywa żaluzja, wykonane są z włókna poliestrowego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i przecieranie. Tekstylia są utrwalane termicznie, odporne na działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych

 

Lamele C50

Wykonane są z profilowanego aluminium z domieszką magnezu o grubości 0,21mm i szerokości 49mm, dzięki czemu posiadają zwiększoną odporność na odkształcenia. Stosowane tylko do wewnątrz. Kąt pochyłu lameli wynosi 75 stopni

 

Prowadnica

Linka ze stali nierdzewnej o grubości 2,5mm z przezroczystym oplotem wykonanym z tworzywa zapewniającym lepszą pracę systemu. Estetyczne wykończenie prowadzenia linki elementami ze stali nierdzewnej.

No customer comments for the moment.

Write your review

Żaluzja Fasadowa C50 Slim

Żaluzja Fasadowa C50 Slim

Żaluzja Fasadowa C50 Slim

Write your review